192014Čvn

Odjíždíte na dovolenou a nemáte ještě trezor na Vaši zbraň?

Domácí trezory na zbraně

Domácí trezory na zbraně

Na letní dovolenou se těšíte celý rok a chcete si ji užít v naprosté pohodě a klidu. Při každoročním odjezdu se však pravidelně nemůžete ubránit nepříjemnému pocitu, že Vaše zbraň není nijak chráněná a že nutně potřebujete nový trezor, který jste si však ještě neměli čas pořídit? Právě před odjezdem na dovolenou je ten nejvhodnější čas si nový trezor na zbraně pořídit. Pokud si plánujete užít krásné chvíle s Vašimi blízkými, kterých si přes rok moc neužijete, musíte mít jistotu, že Vaše domácnost není ponechána na pospas osudu a hlavně, že je Vaše zbraň pečlivě uschována v trezoru, který bude nedobytný.

Trezory a skříně na zbraně

Trezory na krátké zbraně

Trezory na krátké zbraně

Zvláště nebezpečné jsou povalující se zbraně po bytě. Dle zákona je nařízeno, že Vaše zbraň se nesmí dostat do rukou cizí osobě, která by ji mohla zneužít a použít ji k trestným činům. Pokud vlastníte krátkou či dlouhou zbraň, můžete si vybrat trezory a sejfy na krátké zbraně nebo trezory a skříně na dlouhé zbraně. Skříně a trezory na zbraně, jsou vyrobeny podle normy stanovenou vládou. Uvnitř trezorů jsou úchyty na zbraně s vnitřní schránku na munici a klíčovým zámkem. Pokud si přejete, zámek si můžete vyměnit za elektronický či mechanický kombinační zámek.

Trezory na dlouhé zbraně

Trezory na dlouhé zbraně

Trezory s klíčovým a elektronickým zámkem

Pokud si zvolíte trezor s klíčovým zámkem, klíč je třeba střežit jako oko v hlavě, jelikož pohozený klíč od trezoru, kde máte chráněnou zbraň se tak lehce může dostat do nepovolaných rukou a může dojít ke zneužití zbraně. Klíč tedy nesmíte nechat bez dozoru a hlavně ne ve stejné místnosti, kde je trezor, to by poté měl zloděj opravdu jednoduchou práci. Klíč od trezoru je sice bytelný, ale při obzvlášť nešetrném zacházení se může stát, že se ulomí některý ze zoubků na klíči a vznikají Vám tak komplikace.

Oproti tomu trezory s elektronickým zámkem, jsou ovládány klávesnicí, která je zabudována na venkovních dveřích trezoru. Na klávesnici vyťukáte svůj kód, kdy se zámek poté otevře, a Vy můžete vstoupit do trezoru. Oproti tedy trezorům s klíčovým zámkem jsou elektronické zámky pohodlnější, rychlejší a bezpečnější. Nemusíte se obávat o ztracení či poničení klíče, protože kód k trezoru či skříni na zbraně budete znát jen Vy.

Chraňte tedy sebe a své okolí a pořiďte si trezor či skříň na Vaši zbraň. Budete si stoprocentně jisti, že se nemůže nic stát, Vaše zbraně budou ochráněny a nebudete žít v nejistotě a v nepohodě, že je kdokoli ohrožen.

Pořiďte si tedy trezor či sejf na zbraně ještě před odjezdem na Vaši dovolenou, náš tým z etrezory.cz je Vám připraven kdykoli poradit při Vašem výběru toho nejvhodnějšího trezoru.