202016Led

Příběh úspěchu společnosti FRANKE

Než se legendární koncern FRANKE dostal na vrchol svého úspěchu a stal se skutečně legendární firmou, prošel velmi klikatou a trnitou cestou, která trvala déle než 100 let. Příběh úspechu začíná malou dílničkou ve městě Roršach (Švýcarsko), založenou Hermanem Franke v roce 1911. Začínající podnikatel vyvinul obrovské úsilí pro rozvoj svého podnikání. Na prvních etapách jeho pozornost byla upřena na výrobu různých druhů výrobků z listového kovu, ale ekonomická krize a dozvuky První světové války mařily jakékoliv pokusy Hermana Frankeho.

Druhá míza pro společnost nastala ve 2. Polovině 20. Let, kdy se aktivně vyvíjel průmysl a výstavba. Franke přijímá velmi prozíravé rozhodnutí rozšířit svojí výroby a začíná vyrábět sanitu, komíny a cedule. Po několika letech dřezy s logotypem FRANKE se dostaly na světový trh, a společnost se těší raketově rostoucí popularitě a získům, rozšiřuje se výroba, staví se nová administrativní budova a továrna. Značka FRANKE získala přízeň daleko za hranicemi Švýcarska.

V roce 1945 řízení přechází na syna zakladatele korporace, Waltera Frankeho, který musel čelit složité ekonomické a politické situaci, spojené se změnou vedení. Ovšem se to negativně projevilo na finančním stavu a vývoji společnosti. Ale v dalších letech se značně rozšiřuje zaměstnanecká základna a stoupají i výrobní kapacity. Od té doby společnost Franke neustále rozšiřuje svůj sortiment, neustále pracuje na zdokonalování modelové řady, používá inovační technologie a překvapuje své zákazníky nestandardními designerskými řešeními. Velkým úspěchem společnosti se stalo zařízení jejich technikou celosvětové známé sítě fast-foodu McDonalds.

Ke dnešnímu dni společnost FRANKE má více než 80 výrobních zařízení ve skoro 50 státech světa. Produkce je zaměřena na úspěšnou, moderní a zajištěnouo klientelu, která si váží kvalitu a komfort. Připojte se ke světové elitě i Vy zakoupením značkových dřezů FRANKE!