42015Čvn

Profesionální montáž, servis a služby

Automatické dveře od nás

automatické dveře montážNaše kompletní služby zahrnují prodej, montáž servis a poradenství pro bezproblémový a dlouhodobý provoz Vašich automatických dveří. Naši zkušení montéři mají potřebné atesty a jsou důkladně obeznámeni s technologií výrobce a dveře dokážou nejenom sestavit, ale i naprogramovat podle Vašich specifických potřeb a dále provádět nepřetržitý autorizovaný 24 hodinový servis automatických dveří po celé ČR.

Dodávka a montáž automatických dveří

Nabízíme automatické dveře GU s kvalitou od tohoto renomovaného německého výrobce. Naše nabídka obsahuje ucelenou řadu automatických dveří a vrat. Dále jsou to  posuvné prosklené stěny a dalších aplikace pro jakékoli použití. Dveře mohou být jak venkovní, které jsou nejčastější aplikací, tak vnitřní, například pro restriktivní přístup povolaných osob do vyhrazených prostor. Použití je opravdu mnohostranné, s velkým potenciálem vývoje do budoucnosti.

Automatické dveře a jejich výhody

Mezi hlavní výhody patří vysoká funkčnost, hospodárnost, spolehlivost, snadná obsluha, vysoký výkon, velká životnost, vyspělá mechanika automatických dveří, rychlost a nehlučnost, cenová přijatelnost a vysoká užitná hodnota.

Automatické dveře servis

Oprvíme vám dveře jakéhokoli výrobce a jsme schopni se o ně dlouhodobě postarat. Lze s námi sepsat také servisní smlouvu. Nabízíme Vám profesionální servis po celé ČR. Více naleznete na stránce automatické dveře servis.

Další informace

V případě zájmu, nebo pro další informace navštivte prosím náš web automatické dveře, nebo navštivte naši kontaktní stránku tamtéž a zavolejte nám, nebo napište.