182014Led

Lepicí pásky

stavební lepicí páskaVyužití lepicích pásek je všestrané a někdy i překvapivé. Lepicí pásky se nejčastěji používají při balení výrobků do různých krabic a přepravních obalů. Velice často se lepicí pásky také používají ve stavebnictví a to jako fixační a montážní pomůcka. Díky tomu, že dnes se lepicí pásky vyrábějí především ze syntetických materiálů, je jejich použití opravdu všestranné.

Lepicí pásky ve stavebnictví

Ve stavebnictví je použití lepicích pásek opravdu všestranné. Pokud potřebujete svázat k sobě několik neskladných věcí, je lepicí páska tím ideálním pomocníkem.

Při montáži oken a dveří oceníte především ty lepicí pásky, které nezanechávají po sobě stopy lepidla a snadno se po použití odstraňují. Vynikající jsou také oboustranné lepicí pásky, pokud jimi slepíte dvě rovné části, dostane téměř dokonalý spoj. Taková spoj není pak problém rozdělit.

Jak vybrat správné lepicí pásky

Lepicích pásek je celá řada a některé mají svoje speciální určení. V kancelářích a při balení zboží se nejčastěji používají lepicí pásky papírové. Tyto lepicí pásky mají výhodu v ekologické likvidaci a dají se jednoduše popisovat.

Plastové lepicí pásky zase vynikají velicee dlouhou životností a pevností. V tomto segmentu lepicích pásek je nepřeberné množství variant a to jak materiálových tak barevných. Lepicí pásky určené pro stavebnictví můžou být taky potištěné firemními nápisy a logy.

Lepicí pásky na Slovensku

Pokud budete hledat lepicí pásky ve Slovenských obchodech a firmách, najdete je pod heslem lepiace pásky. Na Slovensku je mnoho firem, které se výrobou a prodejem lepicích pásek zabývá.