82014Led

Bytový architekt

Zodpovědná práce bytového architekta

Obytnému prostoru, jeho vybavování a řešení věnujeme maximální pozornost. Domov je místo nezaměnitelné s jinými místy. Poskytuje nám útočiště před vnějším světem a proto se v něm chceme cítit bezpečně a pohodlně. Zkrátka jako doma.

Interiér ideálně navazuje na celkovou architekturu stavby, odpovídá celkovému rázu a také životnímu stylu uživatele. Bytový architekt se snaží plnit požadavky zákazníka, bere v potaz všechny funkce kladené na na bydlení a to se snaží uvést v soulad s celovou koncepcí prostoru, bytu a domu. Snažím se architekturu rozvíjet tak, aby interier splňoval vaše požadavky a současně dotvářel a zušlechťoval architekturu.

Atelier 45. Pořádáme pro Vás kurzy kreslení, pro děti i dospělé, dále kurzy malování, malby a kresby, akvarelu a výtvarných technik jako figurální kresby, malby olejem, akrylem a další.

Bytový architekt Veronika Kostová Praha

Jsem tu pro Vás a navrhnu účelné dispoziční řešení vašeho interiéru. Mám zkušennosti s vybavováním interiérů nábytkem a umělecko-řemeslnými interiérovými doplňky, které propůjčí Vašemu bytu, nebo domu nádech osobitosti. Jako bytový architekt po konzultacích pak navrhnu interier Vašeho bytu s atraktivním designem, kde bude důraz veden na zvládnutí funkcí bydlení. Pokud se jedná o novostavbu, pak je práce v podstatě bez omezení. Mohu vám navrhnout jaké jsou vhodné dveře, okna a další prvky.

Profesionální práce bytového architekta zpříjemní Váš byt a dům a vytvoří z něj místo, kde se budete moci cítit dobře. 3D barevné návrhy interiérů, které vytvářím nabízí jedinečné řešení designu bytové architektury s prvky nejmodernějších světových trendů. Vytváříme návrhy interiérů, které vzbuzují vášeň svou jedinečností, ale jsou zároveň praktické. Prohlédněte si prosím stránku služby bytového architekta a mé portfolio realizovaných prací.