22014Pro

Automatické posuvné dveře

automatické posuvné dveřeProč si pořídit automatické posuvné dveře? Jsou to praktické dveře do jakéhokoli komerčního, nebo obchodního interiéru, kde předpokládáte, že bude středně silný provoz a chcete, aby po většinu času byly dveře zavřené ať již kvůli úspoře tepla, nebo z důvodu oddělení prostoru od venkovního ruchu. Aplikací je mnoho a všichni je známe z úřadů, dopravních a informačních kanceláří, bank a podobně.

Zvláště vhodné jsou automatické dveře v obchodních centrech, kde jsou pasáže přeplněny davy lidí s košíky, je tam ruch z probíhajících reklamních akcí, pachy, které mohou být subjektivně příjemné, ale nikterak se nehodí k Vámi nabízenému sortimentu. K výběru Vašich produktů potřebuje zákazník možná trochu klidu, jinou hudbu, která ho naladí lépe ke koupi, možná charakteristickou vůni pro sortiment typickou a možná i trochu exkluzivity. V neposlední řadě jsou takové dveře vysoce hygienické, protože jsou naprosto bezdotykové, což může být podstatné v zimních obdobích, kdy se rozmáhají infekční nemoci.

Právě automatické dveře dokáží splnit mnohé požadavky,  vytvořit přijemné prostředí, skloubit funkčnost s elegancí. My Vám nabízíme osvědčené a  kvalitní posuvné dveře postavené na vyspělé technologii firmy GU, pro kterou provádíme servis a autorizované montáže. Využijte služeb naší společnosti, nabízíme vysokou odbornou kvalifikaci, proškolené pracovníky s pravidelnými školeními a informacemi přímo od vírobce. Vsaďte na kvalitu a dopřejte si automatické dveře.