272014Pro

Automatické dveře Praha

HM-PBO dveře s únikovým východemNejvětším odbytištěm pro naše automatické dveře jsou velká města a zvláště Praha, kde je mnoho vhodných prostor pro instalaci. Praha hostí mnohé centrální instituce, nebo nadnárodní firmy, které potřebují automatické dveře s kontrolovaným vstupem. Pro Prahu můžeme nabídnou nejlepší podmínky i díky tomu, že naše firma sídlí v Kolíně a dopravit se do Prahy za účelem instalace dveří, nebo případné opravy pro nás nepředstavuje žádný problém. Pro Prahu samozřejmě platí naše záruka 24 hodinového nonstop servisu a nadstandardní servisní smlouvy podle požadavků zákazníka.

Automatické posuvné dveře, nebo jiné typy z našeho sortimentu se zase hodí do veřejných prostor tak, jak je to popsáno v rozdělení jednotlivých typů viz Typy automatických dveří. Uplatnění najdou ale i ve výrobních závodech, službách a podobně. Zkuste se i vy zamyslet, zda by ve Vaší firmě nestálo za úvahu vyměnit klasické dveře za ty automatické. Spolu s prestižním vzhledem získáte nepopiratelné funkční výhody, pro které jsou automatické dveře stále oblíbenějším řešením.

Ač se v tomto příspěvku zaměřuji na Prahu, neznamená to, že bychom nenainstalovali automatické dveře prakticky kdekoli na území ČR. Nabízíme téměř stejné služby pro Brno, Ostravu a další moravská a česká města. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Poradíme Vám, odborně nainstalujeme, zajistíme dlouhodobou údržbu a servis automatických dveří.